Για εργοδότες
Υπεύθυνος εξυπηρέτησης πελατών τεχνικής υπηρεσίας
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
101-250
Υπηρεσίες Λογισμικού και Πληροφορικής

Η Εταιρεία

Η CPI  είναι 32 χρόνια στο χώρο της πληροφορικής, ως διανομέας προστιθέμενης αξίας και είναι από τις σημαντικότερες εταιρείες στον κλάδο. Η εταιρεία είναι εισηγμένη στο Χρηματιστήριο και δραστηριοποιείται στην διάθεση προϊόντων τεχνολογίας, την υλοποίηση λύσεων με συνδυασμό προϊόντων hardware, software και υπηρεσιών και απασχολεί πάνω από 135 εργαζομένους.

Αρμοδιότητες :

  • Διαχείριση, επικοινωνία και εξυπηρέτηση κλήσεων πελατών
  • Επικοινωνία με συνεργάτες για την κατάσταση κλήσεων
  • Επικοινωνία και συντονισμός μεταξύ των τμημάτων
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων τμήματος & έκδοση reports
  • Διαχείριση Web συστημάτων πελατών μετά από εκπαίδευση
  • Διαχείριση αλληλογραφίας με πελάτες και συνεργάτες

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Μόρφωση πανεπιστημιακού επιπέδου
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε εξυπηρέτηση πελατών
  • Πνεύμα ομαδικότητας και ικανότητας εργασίας σε πίεση
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με αναπτυγμένες ικανότητες επικοινωνίας, αντίληψης και προσανατολισμό στην επίτευξη στόχων
  • Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού ενεργειών
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Άριστη γνώση Microsoft Office (Powerpoint, Excel, Word)

Τι προσφέρουμε

  • Οργανωμένο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον
  • Αμοιβή ανάλογη των προσόντων και της θέσης

Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της CPI, περιμένουμε το βιογραφικό σας στο hradmin@cpi.gr, αναφέροντας την ένδειξη “ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ”.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Ταύρος
πριν ένα χρόνο