Για εργοδότες
Κωδ:CS_020524
Customer Service/ Εξυπηρέτηση Πελατών

Η εταιρεία SPANELAS έχει μία συνεχή ανοδική πορεία στην ελληνική αγορά που οφείλεται στην προσήλωσή της να εμπορεύεται προϊόντα αναγνωρισμένων ευρωπαϊκών οίκων υψηλής ποιότητας και ασφάλειας και στην δέσμευσή της να παρέχει υπηρεσίες στους πελάτες της, υπεύθυνα, έγκαιρα και αποτελεσματικά.

Η εταιρεία αναζητά για τα γραφεία της στα Άνω Λιόσια, έναν υπάλληλο γραφείου που θα στελεχώσει το τμήμα "Customer Service

Αρμοδιότητες

  • Λήψη παραγγελιών & καταχώρηση στο ERP
  • Τιμολόγηση
  • Διακίνηση παραγγελιών
  • Data entry
  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων
  • Υποστήριξη λοιπών εργασιών του τμήματος
  • Αρχειοθέτηση

 Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ & εφαρμογών του MS-Office
  • Επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Εμπειρία σε συστήματα ERP θα εκτιμηθεί, κατά προτίμηση SoftOne
  • Επικοινωνιακές & κοινωνικές δεξιότητες
  • Ομαδικότητα και ικανότητα συνεργασίας εντός ομάδας

Η ΣΠΑΝΕΛΑΣ Α.Ε. συλλέγει και επεξεργάζεται προσωπικά δεδομένα σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό της ΕΕ για την Προστασία Δεδομένων (GDPR).

Τα βιογραφικά σημειώματα και τυχόν άλλα Προσωπικά Δεδομένα που αποστέλλονται στην ΣΠΑΝΕΛΑΣ Α.Ε. αντιμετωπίζονται με την αυστηρότερη εμπιστευτικότητα και εχεμύθεια, διατηρούνται ασφαλή και θα υποβάλλονται σε επεξεργασία ή/και θα αποθηκεύονται μόνο με σκοπό την πιθανή προσφορά απασχόλησης. Τα βιογραφικά σημειώματα και τα προσωπικά δεδομένα υποψηφίων που δεν πέρασαν στο επόμενο στάδιο μέσω της διαδικασίας επιλογής μας, θα διατηρηθούν για 1 έτος. Τα βιογραφικά σημειώματα και τα προσωπικά δεδομένα των υποψηφίων δεν κοινοποιούνται σε τρίτους.

Σε περίπτωση που θέλετε να ασκήσετε εν όλω ή εν μέρει τα απορρέοντα από την υφιστάμενη νομοθεσία δικαιώματά σας, κατά τα ανωτέρω, μπορείτε να υποβάλλετε το αίτημά σας με την επισήμανση «PRIVACY» ως θέμα μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση privacy@spanelas.gr

Άνω Λιόσια
πριν 15 μέρες
Entry / Αρχάριος