Για εργοδότες
Customer Experience Advisor
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η Revival Consulting Services SA έχει συμβάλλει καθοριστικά στην ενίσχυση της ανάπτυξης του επιχειρηματικού τομέα για περισσότερα από 20 έτη, καθορίζοντας μία ανοδικη πορεία και έχοντας υποστηρίξει πάνω από 2.500 επιχειρήσεις. Αφουγκραζόμενη πλήρως τις ανάγκες της αγοράς σε ένα συνεχώς εξελισσόμενο περιβάλλον, επικεντρώνεται στην υποστήριξη των επιχειρήσεων για την επίλυση κρίσιμων ζητημάτων που αποτελούν επιτακτική ανάγκη της αγοράς.

Το όραμά μας είναι η συνεχής επένδυση στην βιώσιμη ανάπτυξη και την ψηφιακή μετάβαση της επιχειρηματικότητας, λειτουργώντας πάντα με γνώμονα την επιχειρηματική ηθική & την αξιοπιστία, επενδύοντας στο ανθρώπινο δυναμικό μας, επιτυγχάνοντας τη συνεχή εξέλιξή του στο πλαίσιο ενός decentralized decision-making εταιρικού περιβάλλοντος.

Στο πλαίσιο της συνεχούς εξέλιξης μας, αναζητούμε τον κατάλληλο υποψήφιο για τη στελέχωση της θέσης Customer Experience Advisor. Ο Customer Experience Advisor είναι αρμόδιος για τη βελτίωση της εξυπηρέτησης των πελατών και τη διεκπεραίωση των αιτημάτων τους, καθώς και για τη διατήρηση της ομαλής ροής των εργασιών βάσει των εταιρικών διαδικασιών.

Αρμοδιότητες

  • Δημιουργία προσφορών-μηνιαίων συμβάσεων και αποστολή στους πελάτες
  • Πιστωτικός έλεγχος πελατών
  • Καταχώρηση παραστατικών αγορών & δαπανών
  • Τιμολόγηση πελατών & μηνιαίων συμβάσεων
  • Συμφωνία προμηθευτών
  • Διαδικασία υποβολής συμφωνητικών
  • Έλεγχος υποβολής φορολογικών μηχανισμών
  • Δημιουργία αναφορών παραγγελιών & προσφορών
  • Διεκπεραίωση παραγγελιών προμηθειών αναλωσίμων
  • Εξαγωγή και ανάλυση αποτελεσμάτων-στατιστικών στοιχείων & σύνταξη αναφορών
  • Σχεδιασμός και ολοκλήρωση εσωτερικού ελέγχου βάσει αναφορών
  • Προγραμματισμός και δρομολόγηση ραντεβού πελατών
  • Τηλεφωνική υποστήριξη & χειρισμός τηλεφωνικού κέντρου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο σχολής ΤΕΙ/ΑΕΙ, θα εκτιμηθεί πτυχίο Οργάνωσης και Διοίκησης επιχειρήσεων ή σε παρόμοιο αντικείμενο σπουδών
  • Τουλάχιστον δύο έτη εργασιακής εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ και προγραμμάτων Μs Office
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Γνώση erp προγραμμάτων & συστημάτων βάσεων δεδομένων (CRM)
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Εξαιρετικές ικανότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Ικανότητα ανάληψης ευθυνών και άμεσης επίλυσης προβλημάτων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πρόγραμμα ιδιωτικής ασφάλισης υγείας
  • Σύγχρονο & ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Μεγάλες δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση
Αθήνα
πριν 11 μέρες