Για εργοδότες
Κωδ:(C.S.E. 1).
Customer Service Executive

Αρμοδιότητες

  • Παροχή τεχνικής υποστήριξης και απάντηση σε ερωτήσεις πελατών σχετικά με προϊόντα και υπηρεσίες, με έμφαση σε μηχανολογικά θέματα.
  • Διευθέτηση προβλημάτων πελατών, ανίχνευση πιθανών προβλημάτων και παροχή λύσεων με βάση των μηχανολογικών γνώσεων σας.
  • Επικοινωνία με πελάτες μέσω τηλεφώνου, email για να αναλάβετε ερωτήσεις, προβλήματα ή αναφορές.
  • Ανάληψη, επεξεργασία και παρακολούθηση παραγγελιών πελατών.
  • Ανάπτυξη και διατήρηση θετικών σχέσεων με τους πελάτες, προωθώντας την εμπιστοσύνη και την ικανοποίησή τους με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της εταιρείας.
  • Συλλογή και ανάλυση πληροφοριών από τους πελάτες για τη βελτίωση των προϊόντων και των υπηρεσιών.
  • Παροχή τεχνικής υποστήριξης σε άλλα τμήματα της εταιρείας σχετικά με προϊόντα ή πελατειακές ανάγκες.
  • Παρακολούθηση των τάσεων στην αγορά και ανάλυση των αναγκών των πελατών για την προώθηση νέων προϊόντων ή υπηρεσιών.

Προσόντα

  • Πτυχίο (ΤΕΙ ή ΙΕΚ) Ηλεκτρολόγο Μηχανικό / Μηχανικό Αυτοματισμού / Μηχανικό Βιομηχανικού Σχεδιασμού & Παραγωγής ή αντίστοιχου πεδίου.
  • Εμπειρία 2+ χρόνια σε αντίστοιχη θέση σε εταιρικό περιβάλλον.
  • Εμπειρία στη χρήση ERP/CRM συστημάτων..
  • Άριστη γνώση του MS Office suite.
  • Εξαιρετική γνώση της αγγλικής γλώσσας (γραπτή και προφορική).
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Υπευθυνότητα, οργανωτικότητα και συνέπεια.
  • Συνέπεια στην τήρηση χρονοδιαγραμμάτων.

Παροχές:

  • Πλήρης πενθήμερη απασχόληση
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο
  • Laptop
  • Ιδιωτική ασφάλιση Υγείας και Ατυχημάτων

Εάν σας ενδιαφέρει αυτή η θέση, παρακαλούμε να υποβάλετε το βιογραφικό σας μέχρι  15/05/2024 στο hr@ksa.gr με κωδικό θέσης (C.S.E. 1)

Η ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΗΣ AUTOMATION AΕΤΒΕ είναι ένας εργοδότης που δεσμεύεται για τη διαφορετικότητα, την συμπερίληψη και τις ίσες ευκαιρίες για όλους. Προσλαμβάνουμε με βάση μόνο αξίες, προσόντα, επιδόσεις, δεξιότητες, συμπεριφορές, εμπειρία και γνώσεις. Οι αγγελίες εργασίας της εταιρίας μας είναι απαλλαγμένες από κάθε προκατάληψη.

Αχαρνές
πριν 11 μέρες