Για εργοδότες
Κωδ:CSAttiki
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ

Περιγραφή Θέσης: H εταιρεία Interkiosk – ΑΡΓΟΣ ΝΕΤ Α.Ε. (μέλος του ομίλου του Πρακτορείου Διανομής Τύπου «ΑΡΓΟΣ Α.Ε.»), με πολυετή παρουσία στην αγορά της Μικρής Λιανικής και με σημαντικό μερίδιο στο χώρο των τερματικών πώλησης άυλων καρτών (Cosmote, Vodafone, NOVA, Paysafe, κλπ.) επιθυμεί, στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, να προσλάβει:

ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ (CUSTOMER SUPPORT AGENT)

Έδρα: Κορωπί Αττικής

Τι αναζητούμε:

  • Ανθρώπους δυναμικούς με ομαδικό πνεύμα,
  • Ανθρώπους με όρεξη και όραμα εκμάθησης,

Αντικείμενο εργασίας:

  • Τηλεφωνική υποστήριξη πελατών και επίλυση τεχνικών προβλημάτων σε πρώτο χρόνο
  • Έλεγχος ορθής λειτουργίας τεχνικής φύσεως υπηρεσιών
  • Ενημέρωση και καθοδήγηση πελατών  για την μέγιστη απόδοση των υπηρεσιών
  • Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα
  • Ενημέρωση των πελατών για την εξέλιξη των αιτημάτων τους,
  • Το τμήμα θα λειτουργεί 7 ημέρες την εβδομάδα συμπεριλαμβανομένων αργιών με κυλιόμενες βάρδιες μεταξύ 08:00 – 20:00 (09:00 – 17:00 για τα Σ/Κ και τις αργίες)

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απολυτήριο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ή Απόφοιτος ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ & MsOffice
  • Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας θα συνεκτιμηθεί
  • Ευχέρεια στον προφορικό και γραπτό λόγο
  • Πελατοκεντρική νοοτροπία με έμφαση στο αποτέλεσμα
  • Προϋπηρεσία σε θέση εξυπηρέτησης θα συνεκτιμηθεί,

Τι παρέχουμε:

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου,
  • Δυνατότητα υβριδικού μοντέλου εργασίας (συνδυασμός εργασίας βασικώς από τα γραφεία της εταιρείας και μερικώς από το σπίτι)
  • Πρόγραμμα εργασίας σε βάρδιες, με δυνατότητα επιλογής ωραρίου κατόπιν συνεννόησης ,
  • Συνεχής εκπαίδευση & καθοδήγηση
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας,

Εφόσον το βιογραφικό σου ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της θέσης εργασίας, θα επικοινωνήσουμε μαζί σου τηλεφωνικώς για να ορίσουμε μια συνάντηση.

Κάθε αίτηση την αντιμετωπίζουμε με υπευθυνότητα και απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν Βιογραφικά, επιλέγοντας "Κάνε Αίτηση Τώρα" και αναφέροντας των Κωδικό Θέσης για τον οποίο ενδιαφέρονται.

Κρωπία
πριν 24 μέρες