Για εργοδότες
Agents Τηλεφωνικών Πωλήσεων
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Περιγραφή θέσης:

Το τμήμα τηλεφωνικής εξυπηρέτησης πελατών του Mediterranean College είναι υπεύθυνο για την ενημέρωση υποψηφίων φοιτητών σχετικά με τα προγράμματα σπουδών, τις παροχές και τις δράσεις του Κολλεγίου.

Ο ρόλος των agents είναι η υποδοχή των εισερχόμενων αιτημάτων υποψηφίων φοιτητών, η ενημέρωση και διαχείριση της βάσης του πελατολογίου (CRM system) και ο προγραμματισμός ενημερωτικών συναντήσεων των υποψηφίων με συμβούλους εκπαίδευσης.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο πανεπιστημίου (ανεξαρτήτως τομέα)
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άνεση στην τηλεφωνική επικοινωνία
  • Επαγγελματισμός & ομαδικό πνεύμα

Επιθυμητά προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε τμήμα τηλεφωνικής εξυπηρέτησης πελατών
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα & στην επίτευξη στόχων
  • Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση

Παροχές:

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός (8ωρη απασχόληση)
  • Ετήσιο bonus βάσει απόδοσης
  • Συνεχής εκπαίδευση & καθοδήγηση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
Αθήνα
πριν ένα μήνα
Entry / Αρχάριος