Για εργοδότες
Customer Service Administrator
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
501-2000
Υπηρεσίες Λογισμικού και Πληροφορικής

Αρμοδιότητες:

  •  Διαχείριση και επεξεργασία εισερχομένων κλήσεων

  • Προώθηση κλήσεων στους τεχνικούς της ομάδας για την επίλυση θεμάτων πελατών

  • Διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας

  • Παροχή λύσεων που προσθέτουν αξία στην εξυπηρέτηση του πελάτη

  • Διαχείριση εφαρμογών για την παρακολούθηση της εύρυθμης λειτουργίας των βαρδιών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άρτιες επικοινωνιακές δεξιότητες, ευελιξία, προσαρμοστικότητα, ομαδικό πνεύμα εργασίας

  • Ευελιξία ωραρίου / εργασία σε βάρδιες

  • Επιθυμητή η εργασιακή εμπειρία σε εξυπηρέτηση πελατών ή/ και σε τηλεφωνικό κέντρο

  • Ευχέρεια χειρισμού Η/Υ (Ms Office)

  • Καλή γνώση Αγγλικής  γλώσσας σε γραπτό και προφορικό λόγο

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πολυβραβευμένο εργασιακό περιβάλλον.

  • Διαρκείς εκπαιδεύσεις και σημαντικές προοπτικές εξέλιξης.

  • Ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση.

  • Ψυχολογική γραμμή υποστήριξης.

  • Διαδικτυακά μαθήματα γυμναστικής.

  • Δωρεάν συμμετοχή στα εκπαιδευτικά προγράμματα του Epsilon Training και Epsilon College

Κηφισιά
πριν ένα μήνα
Entry / Αρχάριος