Για εργοδότες
Εξυπηρέτηση Πελατών για την Avis
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση εισερχόμενων και/ή εξερχόμενων τηλεφωνικών κλήσεων ή emails παρέχοντας ακριβείς και ικανοποιητικές απαντήσεις στις ερωτήσεις και τα αιτήματα των πελατών.
  • Διασφάλιση και ολοκλήρωση των αιτημάτων των πελατών εντός του καθορισμένου χρόνου και με έμφαση στην ποιότητα.
  • Διαχείριση των παραπόνων των πελατών μέσω τηλεφώνου με υπομονή ενσυναίσθηση.
  • Καθοδήγηση των πελατών σε διαδικασίες, προϊόντα ή υπηρεσίες (επίλυση προβλημάτων, πλοήγηση στον ιστότοπο της εταιρείας κ.λπ.).

Απαραίτητα προσόντα:

  • Επιθυμητό πτυχίο Πανεπιστημίου.
  • Προηγούμενη εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών θα συνεκτιμηθεί.
  • Άριστη γνώση της Εληνικής γλώσσας σε προφορικό και γραπτό επίπεδο.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (προφορική & γραπτή).
  • Η γνώση μιας επιπλέον γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Γνώση στον τομέα ενοικίασης/μίσθωσης αυτοκινήτων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Άριστη εξοικείωση με τις εφαρμογές του MS-Office.
  • Θετική στάση, εμπάθεια, υψηλή εργατική ηθική.
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση πελατών, προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Ικανότητα εργασίας σε ευέλικτα ωράρια.

Τι προσφέρουμε:

  • Εκπαίδευση από πιστοποιημένους εκπαιδευτές.
  • Πρόγραμμα συστάσεων (refer-a-friend), με bonus που μπορεί να φτάσει τα 3.500 ευρώ.
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και ανθρώπινο περιβάλλον εργασίας.
  • Μοντέρνες εγκαταστάσεις και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον.
  • Εκδηλώσεις και δράσεις εταιρικής υπευθυνότητας.
  • Προνόμια Υγείας σε συνεργασία με ιδιωτικούς φορείς.
  • Πολυάριθμα προνόμια, εκπτώσεις και προσφορές για μεγάλο δίκτυο επιχειρήσεων.
Ταύρος
πριν ένα μήνα
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία