Για εργοδότες
Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών (Customer Service)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρεία ΕΛΑΣΤΡΑΚ Α.Ε. ζητεί να προσλάβει στην Αθήνα

Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών

Ο/Η κατάλληλος/η υποψήφιος/α θα  ευθύνεται για την διαχείριση των εισερχομένων κλήσεων του τηλεφωνικού κέντρου και την καταχώρηση των παραγγελιών, με σκοπό την αποστολή των εμπορευμάτων στους πελάτες , την εξυπηρέτηση και παροχή πληροφοριών που αφορούν τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της εταιρείας.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Εκτελεί παραγγελιοληψία και τιμολόγηση.
  • Είναι υπεύθυνος/η για την καθημερινή αναπλήρωση των αποθεμάτων μεταξύ των αποθηκών της εταιρείας.
  • Οργανώνει και συντονίζει την εκτέλεση των δρομολογίων (επικοινωνία με μεταφορικές εταιρίες).
  • Κάνει την διαχείριση του προγράμματος elastrakclub.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Άριστη γνώση Η/Υ και ΜS Office.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Ικανότητα και ευχέρεια στην επικοινωνία για την καθημερινή διεκπεραίωση υποθέσεων, εκκρεμοτήτων και την επίλυση προβλημάτων.
  • Οργανωτικός/η και πειθαρχημένος/η.
  • Προϋπηρεσία 1 - 2 έτη σε αντίστοιχη θέση.
  • Τυφλό σύστημα δακτυλογράφησης.

Προσφέρονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική, συνταξιοδοτική κάλυψη.
  • Ευκαιρίες βελτίωσης και εκπαίδευσης μέσω προγραμμάτων με προοπτικές εξέλιξης.
  • Εταιρικό λεωφορείο για διευκόλυνση μετακίνησης.

🚀Ελάτε να γίνετε μέλος μιας ομάδας που επενδύει στην ανάπτυξη , την εξέλιξη  και την ανταμοιβή των εργαζομένων της.

Για περαιτέρω πληροφορίες  της εταιρείας μας μπορείτε να μπείτε στο παρακάτω link: https://eltrak.gr/

Κηφισιά
πριν 5 μήνες
Entry / Αρχάριος