Για εργοδότες
Counter Manager MAC

Στην Estee Lauder Companies είμαστε μια ομάδα που δεσμευόμαστε να δημιουργούμε μακροχρόνιες συνεργασίες με τους συναδέλφους μας και να βρίσκουμε νέους τρόπους για να κάνουμε τα πράγματα ακόμη καλύτερα. Η επιτυχία μας καθορίζεται από τους ανθρώπους μας, τις μάρκες μας και την κουλτούρα μας.

Αν είσαι παθιασμένος με το χώρο της ομορφιάς στείλε μας το βιογραφικό σου στο: cv@gr.estee.com

Κύρια καθήκοντα

 Μέσα από αυτό το ρόλο θα ασχοληθείτε με:

  • Την καθοδήγηση, ενδυνάμωση και ανάπτυξη της ομάδας
  • Τη δημιουργία πλάνου ανάπτυξης της μάρκας στο κατάστημα
  • Τη διαχείριση του αποθέματος
  • Την εξασφάλιση της δέσμευσης της ομάδας στις αξίες και αρχές της μάρκας
  • Τη δημιουργία μιας αξέχαστης εμπειρίας αγορών για όλους τους καταναλωτές
  • Τη τήρηση των προτύπων υγιεινής, των πολιτικών και διαδικασιών

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο από σχολή μακιγιάζ/αισθητικής
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχο ρόλο
  • Καλή γνώση αγγλικών και Microsoft Office
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Καλή διαχείριση του χρόνου

Τι προσφέρουμε

  • Συνεχή εκπαίδευση και καθοδήγηση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής και μισθολογικής εξέλιξης
  • Πρόσβαση στα προϊόντα μας σε πιο ελκυστικές τιμές
Αθήνα
πριν 25 μέρες
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση