Perfume Advisor ( Jo Malone London, By Kilian, Tom Ford, Frederic Malle)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Στην Estee Lauder Companies είμαστε μια ομάδα που δεσμευόμαστε να δημιουργούμε μακροχρόνιες συνεργασίες με τους συναδέλφους μας και να βρίσκουμε νέους τρόπους για να κάνουμε τα πράγματα ακόμη καλύτερα. Η επιτυχία μας καθορίζεται από τους ανθρώπους μας, τις μάρκες μας και την κουλτούρα μας.

Αναζητούμε έναν/μια Perfume Advisor για τα brands Jo Malone London, By Kilian, Tom Ford, Frederic Malle, ο οποίος/η οποία θα αντιπροσωπεύει την κουλτούρα, την εικόνα και τα προϊόντα των αρωματικών μας οίκων. Αν είσαι παθιασμένος με το χώρο του αρώματος και της ομορφιάς στείλε μας το βιογραφικό σου στο: cv@gr.estee.com

Κύρια καθήκοντα

 Ως Perfume Advisor θα ασχοληθείτε με:

  • Τη παρουσίαση, προώθηση και πώληση προϊόντων & υπηρεσιών
  • Τη δημιουργία μιας  μοναδικής εμπειρίας εξυπηρέτησης  για κάθε καταναλωτή
  • Την επίτευξη προκαθορισμένων στόχων πωλήσεων και αποτελεσμάτων βάσει συγκεκριμένου χρονοδιαγράμματος
  • Τη διερεύνηση των αναγκών και τη συμβουλευτική υποστήριξη των πελατών
  • Tη διαχείριση και ανάπτυξη του πελατολογίου
  • Τη διαχείριση και οργάνωση εμπορευμάτων

Απαραίτητα προσόντα

  • Εμπειρία σε περιβάλλον πολυτελής εξυπηρέτησης ή σε πωλήσεις αρωμάτων
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές, διαπροσωπικές και οργανωτικές  ικανότητες
  • Ομαδικότητα

Τι προσφέρουμε

  • Συνεχή εκπαίδευση και καθοδήγηση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής και μισθολογικής εξέλιξης
  • Πρόσβαση στα προϊόντα μας σε πιο ελκυστικές τιμές
Αθήνα
πριν ένα μήνα
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση