Για εργοδότες
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η Εταιρεία μας ιδρύθηκε το 1990 και δραστηριοποιείται με επιτυχία στον κλάδο του χονδρικού εμπορίου. Μέσω ενός καλά οργανωμένου δικτύου πωλήσεων και πελατών σε ολόκληρη την Ελλάδα, εισάγει και διανέμει ανδρικά ρούχα, ανδρικά και γυναικεία εσώρουχα και μαγιώ, πυτζάμες και αξεσουάρ.

Η ομάδα μας, αποτελείται από ανθρώπους που ενδιαφέρονται για μακροχρόνιες σχέσεις συνεργασίας, σέβονται τους πελάτες και τους προμηθευτές τους και πραγματοποιούν σταθερά βήματα ανάπτυξης.

Στον πλαίσιο ανάπτυξης των δραστηριοτήτων μας, αναζητούμε ικανό στέλεχος για το  Εμπορικό Τμήμα μας .

Αρμοδιότητες της θέσης:

  • Τηλεφωνική και γραπτή επικοινωνία με τους προμηθευτές του εξωτερικού και αποστολή παραγγελιών
  • Επεξεργασία αρχείων και παρουσιάσεων σε Powerpoint
  • Διαχείριση της εταιρικής μας ιστοσελίδας μας www.modernline.gr
  • Δημιουργία και αποστολή επικοινωνιακού υλικού μέσω Newsletter σε πελάτες (χρήση της εφαρμογής Mailchimp)

    Απαραίτητα προσόντα και δεξιότητες:

    • Πολύ καλή γνώση και χειρισμός του Ms Office ( επιθυμητό ECDL)
    • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας  (προφορική και γραπτή )
    • Προσοχή στις λεπτομέρειες, σχολαστικότητα και μεθοδικότητα
    • Ευγενική και ευχάριστη προσωπικότητα με θετική διάθεση και επικοινωνιακά χαρακτηριστικά

    Θα συνεκτιμηθούν:

    • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
    • Βασικές γνώσεις στην επεξεργασία φωτογραφιών (Photoshop) και σε διαχειριστικό περιβάλλον ιστοσελίδων

      Στα πλαίσια της θέσης, προσφέρουμε:

             Πενθήμερη πλήρη απασχόληση (8ωρο)

      • Οργανωμένο και σοβαρό περιβάλλον εργασίας
      • Συνέπεια και τήρηση των συμφωνηθέντων
      • Ανταγωνιστικές απολαβές

        Οι υποψήφιοι που πληρούν τις προϋποθέσεις παρακαλούνται να στείλουν άμεσα το βιογραφικό τους ,στο οποίο να αναγράφεται  η διεύθυνση της μόνιμης κατοικίας τους.

        (Μετά την επιλογή τους για συνέντευξη θα ακολουθήσει τεστ

        γνώσεων στο MS Office και την αγγλική γλώσσα)

Μεταμόρφωση
πριν 9 μήνες