Για εργοδότες
Κωδ:ΓΡΑΜ & ΡΑ.10
Γραμματειακή Υποστήριξη & Γραμματεία Διοίκησης (Personal Assistant)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Τα κύρια καθήκοντα της θέσης είναι:

  • Υποδοχή, φιλοξενία και διαχείριση επισκεπτών
  • Γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης – αρχειοθέτηση, διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου και αλληλογραφίας, τήρηση ατζέντας επαφών
  • Οργάνωση και εξυπηρέτηση συναντήσεων στα γραφεία της εταιρείας
  • Εξασφάλιση αποτελεσματικής και ομαλής καθημερινής λειτουργίας του γραφείου
  • Υπεύθυνη για τις τακτικές συντηρήσεις του εξοπλισμού των γραφείων και την παραγγελία αναλωσίμων και γραφικής ύλης
  • Τήρηση και ενημέρωση αρχείου καταγραφής ηλεκτρονικού εξοπλισμού και σχεδιαστικών προγραμμάτων της εταιρείας
  • Δακτυλογράφηση και αρχειοθέτηση emails, αναφορών και άλλων εταιρικών εγγράφων
  • Υποστήριξη των δυο μελών της Διοικήσεως
  • Διαχείριση και υπενθύμιση προγράμματος της Διοικήσεως και παρακολούθηση των εκκρεμοτήτων
  • Oργάνωση εταιρικών και προσωπικών εκδηλώσεων και ταξιδιών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Υπευθυνότητα, εχεμύθεια και διακριτικότητα
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες (προφορικός και γραπτός λόγος)
  • Εργατικότητα, multi-tasking και σημασία στη λεπτομέρεια
  • Ικανότητα ανάπτυξης πρωτοβουλιών
  • Οργανωτικές ικανότητες και ομαδικό πνεύμα
  • Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση
  • Προϋπηρεσία 4 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Άριστη γνώση αγγλικών (ευχέρεια σε γραπτό και προφορικό λόγο)
  • Άριστη γνώση υπολογιστών και πολύ καλή γνώση MS-Office (Word, Excel, Powerpoint)

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Σταθερή και πλήρη 5νθήμερη απασχόληση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ιδιωτική ασφάλιση μετά τον πρώτο χρόνο

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους, με την ένδειξη «ΓΡΑΜ & ΡΑ.10» στο adsuppkn@gmail.com

Ταύρος
πριν ένα χρόνο