Για εργοδότες
Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλος Γραφείου
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρεία Κτήμα Αβαντίς, με σημαντική ιστορία στον τομέα παραγωγής & εμφιάλωσης οίνων, επιθυμεί να προσλάβει Υπάλληλο Γραφείου-Γραμματέα, στην έδρα του Οινοποιείου στον Μύτικα Χαλκίδας.

Η εταιρεία μας αναζητά: Υπεύθυνος Οργάνωσης & Γραμματειακής Υποστήριξης

Ο ιδανικός υποψήφιος αναμένεται να συμμετέχει άψογα στην οργάνωση της λειτουργίας της εταιρείας. Θα διαχειρίζεται ένα ευρύ φάσμα καθηκόντων που σχετίζονται με τις καθημερινές λειτουργίες της επιχείρησης και θα διασφαλίζει την απρόσκοπτη λειτουργία της.

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Οργάνωση γραφείου, προγραμματισμός και ρύθμιση καθημερινών υποχρεώσεων
  • Υποστηρικτικές εργασίες στο τμήμα λογιστηρίου: Τιμολόγηση
  • Διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Επικοινωνία με το εξωτερικό
  • Υποστηρικτικές εργασίες για τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρίας

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο ΑΕΙ Διοικητικής κατεύθυνσης
  • Άριστη χρήση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας σε γραπτό και προφορικό λόγο
  • Άριστη γνώση Η/Υ, Microsoft Office
  • Γνώση διαχείρισης προγράμματος ERP
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων και επιτυχούς διεκπεραίωσης εκκρεμοτήτων
  • Ευχέρεια στην τηλεφωνική επικοινωνία και στη διαχείριση πελατών
  • Φιλοδοξία για επαγγελματική καταξίωση και σταδιοδρομία
  • Άμεση διαθεσιμότητα
  • Γνώση γραφιστικής

 Επιθυμητά προσόντα

  • Μεταπτυχιακός Τίτλος Σπουδών

Η εταιρεία προσφέρει

  • Σταθερή απασχόληση - Ανταγωνιστικό πακέτο παροχών ανάλογο των προσόντων
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν τις αιτήσεις τους συνοδευόμενες από πλήρες Βιογραφικό σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία.

Δεσμευόμαστε να τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια στα προσωπικά σας στοιχεία.

www.avantisestate.gr

Ληλάντιοι
πριν ένα χρόνο
Με μεγάλη εμπειρία