Για εργοδότες
Γραμματεία Πωλήσεων
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρία Top Trends A.E., μία από τις πιο δυναμικές ελληνικές εταιρίες, αποκλειστικός εισαγωγέας και διανομέας ειδών ένδυσης, υπόδησης και αθλητικού εξοπλισμού Ελλάδας και Κύπρου με διεθνή brands, όπως Skechers, Spalding, Russell Athletic, Stiga, F&M, MCS, Juicy Couture, κτλ., ζητά να προσλάβει άμεσα για τα κεντρικά γραφεία της στη Βούλα:

Αρμοδιότητες:

  • Καταχώριση και διαχείριση παραγγελιών προς το εξωτερικό
  • Παρακολούθηση των παραγγελιών στο εξωτερικό και το εσωτερικό και των χρόνων παράδοσης
  • Διαχείριση εισαγωγών και συνεργασία με μεταφορικές για την διακίνηση και παραλαβή των παραγγελιών
  • Υποστήριξη τμήματος πωλήσεων εσωτερικού (προετοιμασία διαφόρων reports, στατιστικά στοιχεία, επικοινωνία με πελάτες, διαχείριση παραγγελιών και επιστροφών, κλπ)
  • Επικοινωνία με τους οίκους του εξωτερικού

Επιθυμητά προσόντα:

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση Softone και προγραμμάτων MS Office
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Οργανωτικότητα , υπευθυνότητα και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους.

Η εταιρία προσφέρει:

  • Προοπτικές εξέλιξης σε έναν δυναμικό όμιλο με υψηλά standards οργάνωσης
  • Δυνατότητες προσωπικής ανάπτυξης και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους με e-mail, επιλέγοντας ``Αίτηση``.

Βιογραφικά που δεν ανταποκρίνονται στα απαιτούμενα προσόντα δεν θα ληφθούν υπόψη.

Βούλα
πριν ένα χρόνο