Για εργοδότες
Back - Office / Customer Service
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρία ΛΑΚΙΩΤΗΣ Α.Ε., Market Leader στον κλάδο των πλακιδίων & ειδών υγιεινής, με ιστορία 45 ετών, έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη της αγοράς στην Ελλάδα και στις διεθνείς αγορές με την ποιότητα, την τεχνογνωσία και τη συνέπεια της, ενώ κατατάσσεται σε ιδιαίτερα υψηλή θέση ανάμεσα στις 400 μεγαλύτερες Ελληνικές εμπορικές επιχειρήσεις.

Αναζητούμε τον κατάλληλο υποψήφιο για την κάλυψη της θέσης Εξυπηρέτησης Πελατών για το τμήμα Έργων της εταιρείας στις εγκαταστάσεις μας στον Ασπρόπυργο.

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση των B2B πελατών της εταιρείας
  • Δημιουργία προσφορών / Follow up
  • Τήρηση ενεργειών στο CRM
  • Υποστήριξη των πωλήσεων στο Τμήμα Έργων
  • Τήρηση Report
  • Ανάλυση του ανταγωνισμού και των ενεργειών του
  • Συμμετοχή σε εταιρικές εκδηλώσεις (π.χ παρουσιάσεις, σεμινάρια, συνέδρια, Εκθέσεις κλπ.)
  • Επίτευξη στόχων

Γνώσεις & Δεξιότητες

  • Πτυχίο ΤΕΙ
  • Πτυχίο Τεχνολογικής Σχολής ή/και Interior Designer θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Προϋπηρεσία στον ευρύτερο κλάδο δομικών υλικών και ειδών υγιεινής (επιθυμητό)
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον ένα έτος σε πωλήσεις B2B (επιθυμητό)
  • Άριστη γνώση αγγλικών (Πτυχίο Proficiency)
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ (MS Office, εφαρμογές CRM, ERP κατά προτίμηση SAP)
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρη απασχόληση
  • Πλήρη ασφάλιση
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης

Σε όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί πλήρης εμπιστευτικότητα.

Η επικοινωνία θα πραγματοποιηθεί μόνο με τους υποψηφίους που πληρούν τα απαραίτητα προσόντα.

Ασπρόπυργος
πριν ένα χρόνο