Υπάλληλος γραφείου με πολύ καλή γνώση αγγλικών και δίπλωμα οδήγησης
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Επενδυτική – Κατασκευαστική εταιρεία ακινήτων με έδρα στο Μοσχάτο, αναζητεί υπάλληλο για θέση πλήρους απασχόλησης στο Τμήμα Διαχείρισης Ακινήτων.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη του τμήματος στη διαχείριση κρατήσεων ακινήτων σε πλατφόρμα βραχυχρόνιας μίσθωσης (airbnb).
  • Εξυπηρέτηση πελατών: Διαχείριση & καταγραφή αναγκών, αλλαγών, extra απαιτήσεων και παραπόνων.
  • Βοηθός διακόσμησης, διαχείρισης παραγγελιών και γενικής υποστήριξης στη διαδικασία ανακαίνισης – επίπλωσης ακινήτων.
  • Υποστήριξη του τμήματος στη διαχείριση λογαριασμών και προβλημάτων των ακινήτων.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Άριστη χρήση Η/Υ (MS Word, Excel) και Internet
  • Άριστη γνώση ελληνικής γλώσσας (μητρική)
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας σε γραπτό και προφορικό επίπεδο
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Προθυμία για μάθηση και πνεύμα συνεργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δυνατότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Λογιστικές γνώσεις επιθυμητές
  • Προϋπηρεσία στη διαχείριση – διακόσμηση ακινήτων θα εκτιμηθεί.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ασφαλιστική κάλυψη, ένσημα και δώρα
  • Ολοκληρωμένη εκπαίδευση από καταρτισμένα και έμπειρα στελέχη
  • Σύγχρονο και επαγγελματικό εργασιακό περιβάλλον
Μοσχάτο
πριν ένα χρόνο
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία