Για εργοδότες
Υπάλληλος Γραφείου - Γραμματείας
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

H ραγδαία αναπτυσσόμενη εταιρία ιατρικών υλικών Kazanas Medical Business Ltd. με έδρα την Αθήνα (Κάτω Χαλάνδρι), αναζητά άμεσα συνεργάτη/ιδα για τη θέση της γραμματείας - διαχείρισης διαγωνισμών.

Αρμοδιότητες:

  • Γραμματειακή υποστήριξη για λογαριασμό της εταιρίας.
  • Συλλογή, παρακολούθηση και υλοποίηση διαγωνισμών του δημοσίου.

Συστατικές επιστολές θα ληφθούν θετικά υπ´ όψιν.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Τριτοβάθμια εκπαίδευση.
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ σε περιβάλλον Windows.
  • Άριστος χειρισμός Microsoft Office.
  • Kαλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Σωστή διαχείριση χρόνου.
  • Αποτελεσματικότητα σε συνθήκες πίεσης.
  • Συνέπεια, επαγγελματισμός, στοχοπροσήλωση, εχεμύθεια.
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψήφιους).

Θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως:

  • Γνώση ή προϋπηρεσία στην υλοποίηση διαγωνισμών του δημοσίου.

Παροχές:

  • Εξαιρετικό και άκρως επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας.
  • Πενθήμερη οχτάωρη εργασία.
  • Πλήρης ασφάλιση.
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης ικανοτήτων μέσα σε μια ραγδαία αναπτυσσόμενη επιχείρηση.
Χαλάνδρι
πριν ένα χρόνο