Για εργοδότες
Κωδ:GRAM22
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Εταιρεία, με έδρα στη Νίκαια, ζητάει άτομο για την θέση της γραμματείας.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Υποδοχή επισκεπτών
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Διασφάλιση της αποτελεσματικής διαχείρισης εσωτερικής και εξωτερικής αλληλογραφίας (φυσικής και ηλεκτρονικής)
  • Οργάνωση συναντήσεων, συσκέψεων και τήρηση ημερολογίου
  • Προγραμματισμός εταιρικών ταξιδιών (κρατήσεις εισιτηρίων, διαμονή, κτλ.) και παρακολούθηση των σχετικών εξόδων
  • Επεξεργασία, επιμέλεια και μορφοποίηση αναφορών, κειμένων και παρουσιάσεων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος μετά-δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης ή αντίστοιχος τίτλος σπουδών για εκπαίδευση Γραμματέων
  • Επιθυμητό Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Άριστη γνώση του MS Office και πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Οργανωτικές δεξιότητες και δεξιότητες ταυτόχρονης εκτέλεσης πολλαπλών εργασιών
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-3 ετών σε ανάλογη θέση
  • Ευχέρεια λόγου και επικοινωνίας με πελάτες, σοβαρότητα, επαγγελματισμός, υπευθυνότητα
  • Επικοινωνιακό & ομαδικό πνεύμα
  • Ακεραιότητα και εμπιστευτικότητα
  • Ευχάριστη διάθεση & όρεξη για μάθηση και εκπαίδευση
  • Θα εκτιμηθεί η εμπειρία στις διαδικασίες ISO

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβής αναλόγως προσόντων,
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Πλήρης απασχόληση - πενθήμερη εργασία
  • Ιδιωτική ασφάλιση

Αποστολή Βιογραφικού στο e-mail: ergasiagl40@gmail.com

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Νίκαια
πριν 2 χρόνια