Για εργοδότες
Υπεύθυνος Τμήματος Διαγωνισμών και Προσφορών

Κύρια καθήκοντα

Ο επιτυχών υποψήφιος θα είναι Υπεύθυνος της ομάδας Διαγωνισμών & Προσφορών, ενώ θα συνεργάζεται στενά με όλα τα εμπλεκόμενα τμήματα για την επιτυχή προετοιμασία και υποβολή των Διαγωνισμών και Προσφορών. Πιο συγκεκριμένα:

  • Θα συντονίζει τη συμμετοχή της Εταιρείας σε δημόσιους και ιδιωτικούς διαγωνισμούς για ιατρικό εξοπλισμό και εξοπλισμό ασφαλείας.
  • Θα ετοιμάζει τα έγγραφα του διαγωνισμού σε συγκεκριμένες μορφές και θα διασφαλίζει την έγκαιρη υποβολή τους πριν από τις προθεσμίες.
  • Θα συντονίζει την ομάδα για την υποβολή προσφορών, αναθέτοντας εργασίες και παρέχοντας υποστήριξη, όπως απαιτείται.
  • Θα είναι υπεύθυνος της διαδικασίας παρακολούθηση ηλεκτρονικών προσφορών.
  • Θα διαχειρίζεται τις ενστάσεις προσφορών, σε συντονισμό με το νομικό τμήμα.
  • Θα συνεργάζεται με τα αρμόδια τμήματα (πωλήσεις, νομική υπηρεσία, διεύθυνση οικονομικών) που σχετίζονται με δραστηριότητες διαγωνισμών.

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 12 χρόνια σχετική εργασιακή εμπειρία.
  • Προηγούμενη εμπειρία με συμβάσεις και διαγωνισμούς.
  • Ικανότητα αποτελεσματικής επίλυσης προβλημάτων, καλής διαχείριση χρόνου και άριστες οργανωτικές δεξιότητες.
  • Άριστες δεξιότητες επικοινωνίας (γραπτές, προφορικές και διαπροσωπικές).
  • Άριστη γνώση MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint).

Αιτήσεις

Αν σας ενδιαφέρει να εργαστείτε σε ένα σύγχρονο περιβάλλον εργασίας που ευνοεί την ανάπτυξη πρωτοβουλίας και παρέχει ευκαιρίες για επαγγελματική ανέλιξη, στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@protoncy.gr

Μεταμόρφωση
πριν 18 μέρες
Με μεγάλη εμπειρία