Για εργοδότες
Υπάλληλο Γραφείου (Customer Service) / Κοζάνη

H alfa ’’ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ. ΚΟΥΚΟΥΤΑΡΗΣ ΑΕΒΕ’’, με ηγετική θέση στην αγορά της κατεψυγμένης ζύμης, στα πλαίσια της  ανάπτυξής  της, ζητά να προσλάβει στην Κοζάνη :

 Υπάλληλο Γραφείου (Customer Service)

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση και έκδοση παραστατικών (παραγγελίες, επιστροφές)
  • Τιμολόγηση
  • Καρτέλες πελατών-προμηθευτών
  • Λήψη τηλεφωνικών παραγγελιών
  • Επικοινωνία με τους πελάτες για την παράδοση εμπορευμάτων
  • Καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης/ τηλεφωνικό κέντρο / αρχειοθέτηση

 Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης
  • 1-2 χρόνια σχετικής προϋπηρεσίας σε πλήρως μηχανογραφημένη αποθήκη
  • Εξοικείωση με προγράμματα διαχείρισης αποθήκης (WMS) και ERP (ιδανικά Microsoft Dynamics 365 ή Axapta)
  • Γνώση διαχείρισης ex-van πώλησης θα εκτιμηθεί σαν επιπλέον προσόν
  • Ευχέρεια στην χρήση Η/Υ καθώς και προγραμμάτων MS- Office (Word, Excel)
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές ικανότητες (σε προφορικό και γραπτό λόγο)
  • Προσοχή στην λεπτομέρεια και ταυτόχρονα ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητα σωστής διαχείρισης χρονοδιαγραμμάτων με παράλληλη καλή διαχείριση του άγχους
  • Συνέπεια και οργάνωση

Οι ενδιαφερόμενοι που πληρούν τις προϋποθέσεις και μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους στο τμήμα προσωπικού της εταιρείας (Διεύθυνση: 1ο χλμ. Κοζάνης, Αργίλου, Κοζάνη 501 00) ή μέσω email στο hr@alfapastry.com, αναγράφοντας τον τίτλο της θέσης.

Κοζάνη
πριν 18 μέρες