Για εργοδότες
Κωδ:KPA0424
Personal Assistant to CEO

Εάν σας ενδιαφέρει να ενταχθείτε στο δυναμικό, σε μια από τις μεγαλύτερες και δυναμικά αναπτυσσόμενες εταιρίες Συμβούλων Επιχειρήσεων, με ηγετική θέση στον κλάδο της, σε μια θέση υψηλών απαιτήσεων και προδιαγραφών ως Personal Assistant to CEO (πλήρης απασχόληση, σύμβαση ενός έτους), τότε αυτή η θέση είναι για εσάς !

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση, συντονισμός και έλεγχος της ατζέντας του CEO
  • Επικοινωνία και συντονισμό συνεργατών
  • Προετοιμασία εγγράφων και Ομιλιών
  • Τήρηση αρχείου (φυσικού και ηλεκτρονικού)
  • Επικοινωνία της εταιρικής ταυτότητας, της κουλτούρας και των υπηρεσιών προς τους πελάτες
  • Υποστήριξη στη διαδικασία διαχείρισης συμβολαίων και οικονομικών καταστάσεων
  • Τήρηση διαδικασιών και προτύπων
  • Διοργάνωση των εσωτερικών και εξωτερικών συναντήσεων του CEO
  • Παροχή εκτελεστικής και διοικητικής υποστήριξης στον CEO
  • Επικοινωνία με εξωτερικούς φορείς για την διεκπεραίωση εταιρικών ζητημάτων και θεμάτων
  • Διοργάνωση επαγγελματικών ταξιδιών του CEO
  • Παρακολούθηση και ανταπόκριση στις εισερχόμενες επικοινωνίες στο γραφείο του CEO
  • Σύνταξη εκθέσεων και παρουσιάσεων υψηλής ποιότητας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ /TEI, Οικονομικών σπουδών / Διοίκησης Επιχειρήσεων ή αντίστοιχο
  • Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών θα εκτιμηθεί
  • Άριστη γνώση ελληνικής & αγγλικής γλώσσας (προφορική & γραπτή επικοινωνία)
  • Άριστη γνώση Η/Υ (Ms Office – Word, Excel, PowerPoint)
  • Εμπειρία χρήσης ERP, CRM
  • Εμπειρία πέντε (5) ετών σε αντίστοιχη θέση μεγάλων/πολυεθνικών οργανισμών

Προσωπικά Χαρακτηριστικά

  • Άριστες ικανότητες οργάνωσης & διαχείρισης χρόνου
  • Άνεση στην επικοινωνία
  • Διάθεση συνεργασίας & ομαδικότητα
  • Αναλυτική ικανότητα
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών, Ευελιξία, Προσαρμοστικότητα
  • Εχεμύθεια & διακριτικότητα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανάλογων προσόντων και εμπειρίας
  • Άριστο επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης
Άγιος Δημήτριος
πριν 16 μέρες
Με μεγάλη εμπειρία