Για εργοδότες
Υπάλληλος Back Office

Η BFS group, ένα από τα μεγαλύτερα Call Center συνεργαζόμενο με τράπεζες, μεγάλες εταιρείες τηλεπικοινωνιών, εναλλακτικούς παρόχους ενέργειας και άλλες μεγάλες εταιρείες, αναζητά άτομα υπεύθυνα & με οργανωτικές δεξιότητες, με σκοπό να ενταχθούν στο Back Office της εταιρείας.

Αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση σε CRM (DATA ENTRY)
  • Διεκπεραίωση διαδικασιών που σχετίζονται με τις αιτήσεις των πελατών
  • Επίλυση προβλημάτων που μπορεί να προκύψουν

 Απαραίτητα Προσόντα:

  • Επιθυμητή εμπειρία (όχι απαραίτητη) σε θέσεις υπάλληλου back office
  • Βασικές γνώσεις Η/Υ, MS Office (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • Γρήγορη πληκτρολόγηση / Τυφλό σύστημα
  • Άριστη χρήση γραπτού & προφορικού λόγου
  • Εργατικότητα & υπευθυνότητα
  • Συνέπεια & οργανωτικότητα
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Υψηλός σταθερός μισθός  αναλόγως προσόντων
  • Πρωινή απασχόληση (Δευτέρα - Παρασκευή)
  • Αναγνώριση τριετιών
  • Σύμβαση διάρκειας αορίστου χρόνου από την πρώτη ημέρα
  • Υποχρεωτική ασφάλιση ΙΚΑ
  • Συνέπεια στις πληρωμές
  • Μοντέρνο, σύγχρονο, μοναδικό, ευχάριστο και υψηλής αισθητικής περιβάλλον εργασίας
  • Επαγγελματική ανέλιξη
  • Δυνατότητα συμμετοχής σε διαγωνισμούς για το επόμενο rising star του ομίλου μας.
  • Εύκολη πρόσβαση (Ακριβώς στη στάση μετρό Αγ. Δημήτριος)

Άγιος Δημήτριος
πριν 14 μέρες