Για εργοδότες
Υπάλληλος Γραφείου

Ποιον ψάχνουμε για αυτή τη θέση;

Αναζητούμε ένα δραστήριο και φιλόδοξο άτομο για τη θέση του Υπάλληλου Γραφείου στην ομάδα της PrimeEdu Software προκειμένου να συμβάλει στις καθημερινές δραστηριότητες και τη λειτουργία της εταιρείας μας. Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει γνώσεις στο τομέα της πληροφορικής.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Χειρισμός και διαχείριση γραφειακών καθηκόντων.
  • Υποστήριξη στον τομέα της πληροφορικής και της τεχνολογίας.
  • Συνεργασία με την ομάδα για την αποτελεσματική επίλυση προβλημάτων.

Βασικά Προσόντα:

  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ με κατεύθυνση την πληροφορική ή σχετικό αντικείμενο
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Γνώση Adobe Photoshop
  • Γνώση HTML, CSS

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα συνεχούς εκπαίδευσης
  • Προοπτικές εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν πλήρες βιογραφικό στη διεύθυνση:

primesoftedu@gmail.com

Άλιμος
πριν 14 μέρες
Entry / Αρχάριος