Για εργοδότες
Human Resources Assistant

Ο Όμιλος Εταιρειών ΝΙΤΣΙΑΚΟΣ με κυρίαρχη θέση στην παραγωγή και επεξεργασία κρέατος, στην παραγωγή και εμπορία ζωοτροφών αλλά και στον ξενοδοχειακό κλάδο, αναζητεί για τις εγκαταστάσεις του στα  Ιωάννινα:

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση Πληροφοριακού συστήματος ΕΡΓΑΝΗ (προσλήψεις, αποχωρήσεις, ψηφιακή οργάνωση χρόνου εργασίας, προγράμματα εργασίας, μεταβολές, κλπ.)
  • Συλλογή μηνιαίων στοιχείων μισθοδοσίας (άδειες, ασθένειες, απουσίες, υπερωρίες, έκτακτα ποσά, αποχωρήσεις, κλπ.)
  • Συμμετοχή στην έκδοση μισθοδοσίας
  • Διαχείριση συστήματος ωρομέτρησης
  • Διαχείριση αρχείου προσωπικού
  • Διαχείριση συμβάσεων εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • 3 έτη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ ή ΤΕΙ οικονομικής ή λογιστικής κατεύθυνσης
  • Kαλή γνώση Εργατικής και Ασφαλιστικής Νομοθεσίας
  • Εμπειρία χρήσης προγράμματος μισθοδοσίας της Epsilon Net (Pylon)
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Άριστη γνώση Η/Υ, MS Office (Word, Excel)
Ιωάννινα
πριν 25 μέρες