Για εργοδότες
Διοικητικός Υπάλληλος
Τεχνική Εταιρεία με έδρα το Παλαιό Φάληρο αναζητά Διοικητικό υπάλληλο προκειμένου να ενταχθεί στοδυναμικό του τμήματος διοίκησης της εταιρείας.

Αρμοδιότητες
  • Σύνταξη Συμφωνητικών και βασική γνώση νομικών διαδικασιών
  • Έλεγχος και υπολογισμός της μισθοδοσίας του προσωπικού
  • Διαχείριση λειτουργιών της μισθοδοσίας (π.χ. άδειες ασθενείας, ωρομέτρηση κ.λπ.)
  • Διαχείριση πληροφοριακών συστημάτων gov, sepenet
  • Συντονισμός και διαχείριση της διαδικασίας προσλήψεων και αποχωρήσεων
  • Εκτέλεση διοικητικών καθηκόντων (τήρηση ημερολογίου προθεσμιών, οργάνωση, αρχειοθέτηση, διοικητική μέριμνα κ.λπ.)
  • Διαχείριση αλληλογραφίας
Απαραίτητα προσόντα
  • Πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ, ΙΕΚ συναφούς ειδικότητας
  • Αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία άνω των 5 ετών.
  • Άριστη γνώση MS Office, εκτεταμένη εμπειρία στη χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστες οργανωτικές δεξιότητες με προσοχή στη λεπτομέρεια, επικοινωνιακές ικανότητες, διεκπεραίωση εργασιών με διαφορετικές προθεσμίες σε περιβάλλον απαιτητικό και γρήγορων ρυθμών.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες γραπτού λόγου και επικοινωνίας, δίνοντας προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας, υπευθυνότητα, επαγγελματισμός, πρωτοβουλία, διάθεση για εκπαίδευση και μάθηση

Επιθυμητά προσόντα
  •  Γνώση ERP Softone
Παλαιό Φάληρο
πριν ένα μήνα
Με μεγάλη εμπειρία