Για εργοδότες
Υπάλληλοι γραφείου για λογαριασμό της Ζενίθ / Αθήνα
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

6ωρη ή 8ωρη πρωινή απασχόληση με σταθερό μηνιαίο μισθό συν έξτρα bonus (τα πιο ανταγωνιστικά του κλάδου) για έναν από τους μεγαλύτερους παρόχους ενέργειας

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση πελατολόγιου με σκοπό την αποτελεσματική προώθηση υπηρεσιών της Ζενίθ, κορυφαίου παρόχου ενέργειας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή γνώση Η/Υ
  • Ευχάριστη Προσωπικότητα με Άνεση στην Επικοινωνία
  • Εργατικότητα και Υπευθυνότητα
  • Ευχέρεια Λόγου
  • Προσαρμοστικότητα και ευελιξία
  • Συνέπεια και Ειλικρίνεια
  • Ομαδικό Πνεύμα

Παροχές

  • Ευκαιρίες απασχόλησης ανεξαρτήτως ηλικίας και οικογενειακής κατάστασης
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός και extra bonus παραγωγικότητας (τα μεγαλύτερα της αγοράς)
  • Σύμβαση διάρκειας αορίστου χρόνου
  • Coaching & Training από πιστοποιημένους εκπαιδευτές του ομίλου
  • Επαγγελματική ανέλιξη
  • Πρωινή full & part time απασχόληση ,πρόγραμμα εργασίας με δυνατότητα επιλογής ωραρίου κατόπιν συνεννόησης
  • Εξαιρετικό, ευχάριστο, νεανικό περιβάλλον εργασίας
  • Εύκολη πρόσβαση (πλησίον ΗΣΑΠ Καλλιθέας)
Ταύρος
πριν ένα μήνα
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση