Για εργοδότες
Κωδ: ADASS001
Γραμματειακή Υποστήριξη
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
16-50
Διαφημιστικές Υπηρεσίες, Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας

  Οι βασικές Αρμοδιότητες της θέσης εργασίας περιλαμβάνουν:

  • Καθημερινή διαχείριση γραφείου
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας.
  • Συντονισμός και οργάνωση καθημερινών ενεργειών του τμήματος
  • Διατήρηση ηλεκτρονικού και έντυπου αρχείου.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Microsoft Office (excel, world, outlook)
  • Πολύ καλή δυνατότητα επικοινωνίας.
  • Δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Συνέπεια- οργανωτικότητα.
  • Θέληση για μάθηση.
  • Κατοχή διπλώματος οδήγησης

Παροχές

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου & ασφάλιση ΙΚΑ
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον εργασίας με δυνατότητα προσωπικής ανέλιξης

Αν η παραπάνω θέση σε ενδιαφέρει στείλε μας το Βιογραφικό σου Σημείωμα ηλεκτρονικά.

Η MINDTRAP θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψηφίους που διαθέτουν την ανάλογη εμπειρία, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.

Η εταιρεία Mindtrap LTD αναζητά υπάλληλο για την κάλυψη θέσης γραμματειακής υποστήριξης.

Γέρακας
πριν ένα μήνα