Για εργοδότες
Υπάλληλος Γραφείου από την εταιρεία inQuality
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρεία
Η inQuality είναι η ηγέτιδα εταιρεία  στην Ελλάδα, σε θέματα Εξοπλισμού & Υπηρεσιών Ποιοτικού Ελέγχου & Διασφάλισης Ποιότητας, στους τομείς Βιομηχανίας Μετάλλου & Ελέγχου Συσκευασίας, αντιπροσωπεύοντας στην Ελλάδα, αλλά και σε χώρες του εξωτερικού, τους πλέον καταξιωμένους κατασκευαστικούς οίκους.

Περιγραφή Θέσης
Υπάλληλος Γραφείου / Γραμματειακή Υποστήριξη

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Συντονισμός και εκτέλεση καθημερινών θεμάτων της εταιρείας
  • Οργάνωση γραφείου και αρχειοθέτηση
  • Προγραμματισμός επαγγελματικών ταξιδιών
  • Διαχείριση παραγγελιών (εσωτερικού/εξωτερικού)
  • Υποστήριξη Τμήματος Λογιστηρίου (π.χ. καταχώρηση παραστατικών, συμφωνίες υπολοίπου κτλ)

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Πτυχίο ΙΕΚ/ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Πολύ καλή Γνώση Η/Υ – MS Office
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας / Δεξιότητα επικοινωνίας (γραπτής και προφορικής)
  • Γνώση χειρισμού προγραμμάτων ERP, θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Ικανότητα οργάνωσης και ευελιξίας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με άνεση στην επικοινωνία.
  • Δίπλωμα Οδήγησης ΙΧ
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες
  • Προηγουμένη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα ληφθεί υπόψη

Προσφέρουμε

  • Πλήρης απασχόληση/ πενθήμερο.
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Σύγχρονο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Θα χαρούμε να λάβουμε το βιογραφικό σας στο: hr@inquality.gr

Μοσχάτο
πριν ένα μήνα