Για εργοδότες
Υπάλληλος υποστήριξης πωλήσεων / Sales Back office
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

 H εταιρία Papapolitis, κορυφαία εταιρία στο εμπόριο ειδών υγιεινής και πλακιδίων, αναζητά δυναμικό και υπεύθυνο άτομο για την κάλυψη της θέσης πλήρους απασχόλησης:

“ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ" (Κωδικός Θέσης: ΜΑ1125):

Χώρος εργασίας: Υποκατάστημα Νέας Κηφισιάς, Ανθεσμίων & Πηγών 36, ΤΚ 145 64

Κύρια καθήκοντα:

  • Γραμματειακή υποστήριξη στην επικοινωνία με προμηθευτές και πελάτες
  • Σύνταξη ηλεκτρονικών προσφορών σε excel, pdf, power-point
  • Προετοιμασία φακέλου πώλησης
  • Καταχώριση παραγγελιών πωλήσεων στο σύστημα ERP (Sap)
  • Οργάνωση και αρχειοθέτηση

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος ΙΕΚ/ ΤΕΙ/ ΑΕΙ
  • Άριστη γνώση χρήσης excel
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα οργάνωσης και διαχείρισης μεγάλου όγκου πληροφοριών
  • Εστίαση στη λεπτομέρεια και έμφαση στην ποιότητα

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Aξιοκρατικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας και εκπαίδευση
  • Συνεχόμενο ωράριο, 5μερη απασχόληση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Κηφισιά
πριν 5 μήνες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία