Για εργοδότες
Executive Assistant
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

H Α.Νίκας Α.Ε. που δραστηριοποιείται στον κλάδο των επαγγελματικών και επιβατικών οχημάτων αναζητά έμπειρη επαγγελματία για τη θέση της Executive Assistant, ώστε να ενταχθεί στο δυναμικό της στα κεντρικά γραφεία της εταιρείας στη βιομηχανική περιοχή του Ασπροπύργου.

H υποψήφια θα πρέπει να συνδυάζει ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες. Οι καθημερινές εργασίες θα περιλαμβάνουν επικοινωνία με τα στελέχη της επιχείρησης σε Ελλάδα και εξωτερικό.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση τηλεφωνικών επικοινωνιών και ηλεκτρονικών μηνυμάτων (λήψη, αποστολή, αναδιανομή κ.λπ.) με όλους τους stakeholders και συντονισμός σχετικών συναντήσεων.
  • Συμμετοχή σε διαφορετικά σημαντικά projects και επίβλεψη της τήρησης σχετικών χρονοδιαγραμμάτων
  • Υποστήριξη προετοιμασίας εκθέσεων και παρουσιάσεων στην ελληνική και αγγλική γλώσσα (μορφοποίηση κειμένων, memo, εταιρικών παρουσιάσεων, εσωτερικών αναφορών, κ.λπ.)
  • Οργάνωση ταξιδιών

Προσόντα:

  • Σχετικό πτυχίο ΑΕΙ, καθώς και μεταπτυχιακό θα εκτιμηθεί
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας (προφορικό και γραπτό λόγο)
  • Σχετική προϋπηρεσία τουλάχιστον 4 έτη
  • Άριστη γνώση MS Office (Word, Excel, Powerpoint)

Η εταιρεία προσφέρει:

-  Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών για πλήρη απασχόληση

-  Έξοδα μετακίνησης

- Εργασία σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον με δυνατότητες εξέλιξης σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία

Αποστολή βιογραφικών: marketing@nikas-buses.gr

Ασπρόπυργος
πριν 5 μήνες