Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΗΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

About the job

Η εταιρεία EYELENS Innovative Medical Devices - IN BEAUTY PHARMA που δραστηριοποιείται στην εισαγωγή και εμπορία Ιατροτεχνολογικών και Καλλυντικών, με πολυετή παρουσία στην αγορά, αναζητάει συνεργάτη για την στελέχωση του τμήματος Tιμολόγησης .

Αρμοδιότητες:

  • Λήψη, έκδοση και καταχώρηση παραγγελιών
  • Τιμολόγηση
  • Γραμματειακή υποστήριξη τμήματος αποθήκης
  • Δημιουργία λοιπών παραστατικών ( πιστωτικών,δελτίων κτλ )
  • Καθημερινή καταχώρηση και έλεγχος απογραφών
  • Συμμετοχή σε λοιπές διαδικασίες της αποθήκης
  • Αρχειοθέτηση παραστατικών
  • Διατήρηση αρχείων πιστοποίησης ISO
  • Έκδοση πιστοποιητικών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχο τμήμα
  • Άριστη γνώση-χρήση Η/Υ
  • Άριστη Γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Word και Excel
  • Επιθυμητή η γνώση SOFT ONE.

Δεξιότητες:

  •  Οργανωτικές ικανότητες, προσοχή στις λεπτομέρειες
  •  Εξαιρετικές δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  •  Δυνατότητα απόδοσης σε απαιτητικό περιβάλλον με γρήγορο ρυθμό
  •  Αυτοπαρακίνηση και υπευθυνότητα
  •  Ομαδικό πνεύμα

Κάθε υποψηφιότητα θα θεωρηθεί εμπιστευτική.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: info@eyelens.gr

Κηφισιά
πριν 6 μήνες
Με μεγάλη εμπειρία