Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΗΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων:

  • Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία σε μηχανογραφημένη τιμολόγηση τουλάχιστον δύο ετών.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση MS Office (Excel – Word)
  • Kαλή γνώση προγραμμάτων ERP
  • Ικανότητα οργάνωσης  και τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άρρενες υποψήφιους)

 Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία με πελάτες εσωτερικού
  • Λήψη και καταχώρηση παραγγελιών
  • Συνεργασία με τα τμήματα διακίνησης και παραγωγής για την ύπαρξη αποθεμάτων και για την δρομολόγηση των παραδόσεων και επιστροφών
  • Έκδοση παραστατικών πωλήσεων και διακίνησης προϊόντων και αρχειοθέτησή τους
  • Παρακολούθηση δρομολόγησης παραγγελιών
  • Επικοινωνία με μεταφορικές εταιρίες
  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Έλεγχος και καταχώρηση παραστατικών εισπράξεων

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως των προσόντων
  • Πενθήμερη πρωινή απασχόληση
  • Πλήρης απασχόληση με σύμβαση  αορίστου χρόνου
Σπάτα Λούτσας
πριν 6 μήνες