Για εργοδότες
Γραμματειακή Υποστήριξη

Σου αρέσει η επικοινωνία με τον κόσμο; Θα σου άρεσε να συμβάλλεις στη βελτίωση της ζωής των ανθρώπων με προβλήματα ακοής; Να σε ευχαριστούν που τους έκανες να ακούσουν ξανά τα παιδιά τους;

Και όλα αυτά στην ηγέτιδα εταιρεία στον χώρο των ακουστικών βοηθημάτων;
Η akouson εξυπηρετεί καθημερινά ανθρώπους με απώλεια ακοής, μέσω του διαρκώς
αυξανόμενου δικτύου Κέντρων Ακοής της. (Σύνταγμα, Περιστέρι, Μοσχάτο, Πειραιά,
Γλυφάδα, Κηφισιά, Σαλαμίνα, Κορυδαλλό, Αίγινα και Μέγαρα)

Προσφέρουμε εξατομικευμένες λύσεις στους ανθρώπους που μας εμπιστεύονται, συνεχή
παρακολούθηση και άριστη τεχνική υποστήριξη του ακουστικού τους, μέσω του προηγμένου τεχνολογικά εργαστηρίου μας.

Αναζητούμε υπάλληλο γραμματειακής υποστήριξης για τη στελέχωση του παρακάτω Κέντρου Ακοής μας:

Σύνταγμα – Ωράριο Εργασίας:

Δευτέρα – Παρασκευή: 08:30 – 16:30

Αρμοδιότητες:
● Ενημέρωση πελατών σχετικά με τα προϊόντα της εταιρείας
● Πώληση αναλωσίμων και βοηθητικών συσκευών
● Έλεγχος σωστής λειτουργίας ακουστικών βοηθημάτων και αντιμετώπιση
πρωτοβάθμιων βλαβών
● Προγραμματισμός ραντεβού
● Διαχείριση Εισερχόμενων – Εξερχόμενων Κλήσεων
● Ενημέρωση δελτίων επισκευής και παραγγελιών
● Τιμολόγηση πελατών μέσω μηχανογραφικού συστήματος ERP

Απαραίτητα προσόντα:
● Καλή γνώση Αγγλικών
● Άριστο Χειρισμό MS Office
● Άριστες επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές δεξιότητες
● Εμπορικό πνεύμα με ανθρωποκεντρική προσέγγιση & έμφαση στην ποιότητα
● Φιλική και εξωστρεφής προσωπικότητα με διάθεση για προσφορά υπηρεσιών
υψηλών προδιαγραφών

Παροχές:
● Σταθερός μισθός
● Συνεχής Εκπαίδευση
● Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
● Προοπτικές Εξέλιξης

Στείλε μας το βιογραφικό σου μαζί με μία πρόσφατη φωτογραφία σου και τη διεύθυνση της κατοικίας σου.
Η akouson σε περιμένει να χτίσεις την καριέρα σου, βοηθώντας ανθρώπους.

*Εάν είστε κάτοχος κάρτας ανεργίας, παρακαλείσθε να το αναγράφετε κατά την αποστολή του βιογραφικού σας.

Αθήνα
πριν 25 μέρες