Για εργοδότες
Διοικητική & Γραμματειακή Υποστήριξη
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
1-15
Κατασκευαστικός | Τεχνικός κλάδος

Πολυεθνική εταιρεία με ηγετική θέση στην κατασκευή και το εμπόριο ψυκτικών εξοπλισμών, εξαρτημάτων και αναλωσίμων, αναζητά για τις εγκαταστάσεις της στην Αθήνα, υποψήφιο/α για τη θέση της Διοικητικής & Γραμματειακής Υποστήριξης.

Τα βασικά καθήκοντα της θέσης είναι τα εξής:

  • Καταχώρηση και διαχείριση παραγγελιών έως και την ολοκλήρωσή τους
  • Αρχειοθέτηση σε ηλεκτρονικό & φυσικό αρχείο
  • Έκδοση τιμολογίων & καταχώρηση παραστατικών
  • Παρακολούθηση υπολοίπων πελατών & προμηθευτών
  • Επικοινωνία με προμηθευτές για παραγγελίες
  • Επικοινωνία με εξωτερικούς συνεργάτες για την άμεση διευθέτηση των εισερχόμενων αιτημάτων και την παρακολούθηση των εκκρεμοτήτων.

Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η ΤΕΙ ή ΑΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Λογιστικής
  • Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θεση
  • Άριστη χρήση Η/Υ , Microsoft Office (outlook, excel, word) και συστημάτων ERP
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Καλές οργανωτικές δεξιότητες
  • Άνεση στην επικοινωνία

 Η εταιρία προσφέρει:

Ανταγωνιστικό μισθό ανάλογα με την εμπειρία και τις δεξιότητες του/της υποψηφίου

Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης σε μια διαρκώς αναπτυσσόμενη εταιρεία

Μοσχάτο
πριν 8 μήνες