Για εργοδότες
Κωδ:PA1123
Personal Assistant
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Κύρια καθήκοντα:

  • Καθημερινή oργάνωση του προγράμματος του Διευθύνοντος Συμβούλου καθώς και διαχείριση όλων των εισερχόμενων κλήσεων, email, εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας.
  • Προγραμματισμός και οργάνωση επαγγελματικών ταξιδιών.

 Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος ΙΕΚ συναφούς αντικειμένου.
  • Προϋπηρεσία έως 1 έτος σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί.
  • Αρίστη γνώση Αγγλικών, γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα συνεκτιμηθεί.
  • Καλή γνώση MS Office.

Δεξιότητες:

  • Υπευθυνότητα, εχεμύθεια, πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας, δυνατότητα λήψης πρωτοβουλιών.
  • Ευχάριστη παρουσία με πολύ καλές επικοινωνιακές (γραπτός και προφορικός λόγος) και οργανωτικές δεξιότητες.
  • Ταχύτητα, δυναμισμός, εξωστρέφεια, συνέπεια.
  • Ικανότητα γρήγορης και αποτελεσματικής εργασίας υπό πίεση, τήρηση προθεσμίας και διαχείρισης χρόνου.
  • Ικανότητα αντίληψης και κατανόησης.

 Η εταιρία προσφέρει :

  • Προοπτικές εξέλιξης.
  • Συνεχής εκπαίδευση.
  • Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας.

Αχαρνές
πριν 8 μήνες