Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 10 μήνες
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

H εταιρεία ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΕΠΕ είναι η Νο1 Ελληνική εταιρεία η οποία δραστηριοποιείται τα τελευταία 42 χρόνια στο εμπόριο αθλητικών ειδών. Σήμερα, τα αθλητικά σήματα Admiral, Kappa, Maui and Sons και Starter προωθούνται μέσω των 134 Admiral Sport Shops, σε σημεία πώλησης shop in shop αλλά και σε καταστήματα duty free και αποτελούν ένα ισχυρό δίκτυο πώλησης σε Ελλάδα, Βουλγαρία και Κύπρο, προσφέροντας μεγάλη ποικιλία σε αθλητικά ρούχα, είδη σπορ, casual ρουχισμό, αξεσουάρ, αθλητικά παπούτσια καθώς και εξειδικευμένο εξοπλισμό για τα δημοφιλέστερα αθλήματα. Σήμερα η ευρύτερη οικογένεια της Admiral αριθμεί περισσότερους από 800 εργαζόμενους.

H αλυσίδα καταστημάτων Αdmiral στο πλαίσιο της ανάπτυξής της, αναζητά Υπάλληλο Λογιστηρίου για πλήρη απασχόληση.

Αποστολή βιογραφικών μέσω email: cvs@diethnis-athlitiki.gr

Κύριες Αρμοδιότητες Θέσης:

  • Έλεγχος και συμφωνία κλεισίματος ταμείου καταστημάτων
  • Συμφωνία υπολοίπων πελατών - προμηθευτών
  • Έλεγχος παραστατικών Εξόδων
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων λογιστηρίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Oικονομικής ή Λογιστικής κατεύθυνσης
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ – MS Office, ιδιαίτερα επιθυμητή η γνώση του Atlantis
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)

Τι προσφέρουμε;

  • Ευχάριστοι χώροι εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ομαδική ασφάλιση
  • Ειδικές εκπτώσεις στα προϊόντα της εταιρείας μας
  • Δυνατότητες εκπαίδευσης/Προοπτικές εξέλιξης

Αθήνα