Για εργοδότες
Λογιστής/στρια
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 10 μήνες
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Tο ξενοδοχείο Santa Marina, a Luxury Collection Resort, επιθυμεί να προσλάβει Λογιστή / Λογίστρια.

Η θέση είναι full time στα γραφεία μας στην Αθήνα με συχνά ταξίδια στη Μύκονο κατά την περίοδο της σεζόν.

Αρμοδιότητες:

  • Καταχωρίσεις παραστατικών πληρωμών / εισπράξεων
  • Συμφωνίες πελατών / προμηθευτών
  • Καταχωρίσεις παραστατικών αγορών, αποθήκης και δαπανών
  • Συμμετοχή στις γενικές εργασίες λογιστηρίου
  • Διασφάλιση τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
  • Καταχωρίσεις τραπεζικών συναλλαγών
  • My data/Τιμολογήσεις

Eπιθυμητά προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ Λογιστικής
  • Μεταπτυχιακό σε συναφή τομέα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόv
  • Προϋπηρεσία 3 ετών, κατά προτίμηση σε λογιστήριο ξενοδοχείου
  • Γνώση Μs Οffice (Εxcel, Word, Outlook)
  • Γνώση ERP προγραμμάτων (κατά προτίμηση Opera και Atlantis)
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Εχεμύθεια, συνέπεια, προσοχή στη λεπτομέρεια

Τι προσφέρουμε:

  • Τη δυνατότητα να εξελιχθείς σε ένα από τα πιο καινοτόμα ξενοδοχεία
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και εξέλιξης

Σημειώστε πως μόνο τα βιογραφικά που καλύπτουν
τα απαραίτητα προσόντα θα αξιολογηθούν περαιτέρω.

Κηφισιά