Για εργοδότες
Στέλεχος Τιμολόγησης – εξυπηρέτησης πελατών
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΠάτραΤοποθεσία
Πάτρα
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Ο Όμιλος Επιχειρήσεων ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΣ είναι ένας δυναμικά αναπτυσσόμενος όμιλος επιχειρήσεων που δραστηριοποιείται στην εμπορία και διακίνηση Αναψυκτικού – Ζύθου – Νερού και Ποτών.

Απασχολεί 180 εργαζόμενους και εξυπηρετεί τις ανάγκες πάνω από 5.000 σημείων πώλησης σε 8 νόμους σε ολόκληρη τη ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ.

Η εταιρεία, ΜΠΑΚΑΡ ΑΕ, του Ομίλου μας αναζητά Στέλεχος Τιμολόγησης με έδρα την Πάτρα.

Περιγραφή θέσης:

  • Λήψη και καταχώρηση παραγγελιών από το τμήμα πωλήσεων, τηλεφωνικά ή μέσω tablet
  • Λήψη και καταχώρηση εισερχόμενων τηλεφωνικών παραγγελιών από πελάτες απευθείας (εισερχόμενες τηλεφωνικές παραγγελίες)
  • Έκδοση και έλεγχος παραστατικών προς πελάτες και προμηθευτές
  • Καταχώρηση master data πελατών στο ERP
  • Έκδοση πιστωτικών
  • Καταχώρηση επιστροφών
  • Ενημέρωση των πελατών σχετικά με τα προϊόντα της εταιρείας
  • Επίλυση προβλημάτων των πελατών
  • Επικοινωνία με τα τμήματα πωλήσεων και κέντρων διανομής για θέματα πελατών σχετικά με τις παραγγελίες
  • Υποστήριξη διαδικασίας απογραφής

Επιθυμητά Προσόντα & Δεξιότητες:

  • Πτυχίο Διοίκησης Επιχειρήσεων, Οικονομικών Σπουδών ή συναφούς αντικειμένου
  • Μεταπτυχιακό επιθυμητό
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Πολύκαλή γνώση Η/Υ (MS Office, Internet browsers)
  • Εξοικείωση με ERP συστήματα
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ευχάριστη προσωπικότητα

Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή.

Η εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, δυνατότητα εξέλιξης σε ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Πάτρα