Για εργοδότες
Βοηθός Μισθοδοσίας / Assistant Payroll - Μύκονος
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
501-2000
Τουρισμός / Ξενοδοχεία
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

To Nammos Group αναζητεί επαγγελματίες για τη θέση του Βοηθού Μισθοδοσίας, με απασχόληση κατά την καλοκαιρινή σεζόν στο νησί της Μυκόνου και τον χειμώνα στην Αθήνα.

Αρμοδιότητες:

  • Ενέργειες προετοιμασίας προσλήψεων, αποχωρήσεων, απολύσεων, συμβάσεων εργασίας
  • Υποβολή εντύπων σε Εργάνη, ΙΚΑ, ΣΕΠΕ, ΟΑΕΔ

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ ή ΙΕΚ οικονομικής ή λογιστικής κατεύθυνσης
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών, κατά προτίμηση σε θέση έκδοσης μισθοδοσίας, ιδανικά σε λογιστικό γραφείο ή εταιρία outsourcing payroll
  • Γνώση της εργατικής νομοθεσίας (συμβάσεις εργασίας, μερική απασχόληση, ωράρια, αποδοχές, άδειες, εγκυμοσύνες, ασθένειες κτλ.) και της ασφαλιστικής νομοθεσίας .
  • Εμπειρία σε θέματα ελέγχων ΣΕΠΕ, ΙΚΑ
  • Άριστος χειρισμός ηλεκτρονικού συστήματος Εργάνη και  προγραμμάτων Payroll / ΕΡΓΑΝΗ και συστημάτων ERP
  • Kαλή γνώση Η/Υ (Word, Excel, Internet, E-mail)
  • Kαλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πακέτο αποδοχών αναλόγως των προσόντων
  • Δυνατότητες συνεχούς επιμόρφωσης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Διαμονή και πλήρης διατροφή για την απασχόληση κατά την καλοκαιρινή σεζόν

Ο Όμιλος Nammos Group προσφέρει ανταγωνιστικό μισθό με διεθνείς ευκαιρίες απασχόλησης. Με την ένταξή σας στην ομάδα μας, θα έχετε την ευκαιρία να εργαστείτε σε ένα σύγχρονο, δυναμικό και ταχέως αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον.

Εάν επιθυμείτε να γίνετε μέλος του Nammos World, παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας με μία πρόσφατη φωτογραφία.

Μύκονος