Για εργοδότες
ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ ΓΙΑ ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 4 μήνες
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Η εταιρεία PIANETA TRAVEL αναζητά για το τμήμα λογιστηρίου απόφοιτο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΑΤΕΙ για τη θέση βοηθού λογιστή:

Προσόντα:

  • Πτυχίο Λογιστικής/Οικονομικής κατεύθυνσης
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχο ρόλο οργανωμένου λογιστηρίου
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Εξοικείωση χρήσης εμπορολογιστικών προγραμμάτων (ERP)

Περιγραφή θέσης :

  • Καταχώρηση λογιστικών εγγράφων
  • Καταχώρηση εισερχόμενων παραστατικών στο Εμπορικό
  • Τιμολόγηση
  • Συμφωνίες καρτελών τραπεζών, πελατών – προμηθευτών
  • Διαχείριση εισπρακτέων / πληρωτέων λογαριασμών

Προσφέρονται :

  • Πλήρης πενθήμερη απασχόληση
  • Εξιδεικευμένη εκπαίδευση, αποδοχές ανάλογων προσόντων και εξέλιξη
  • Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
Αθήνα