Για εργοδότες
Υπάλληλος Λογιστηρίου
ΜέγαραΤοποθεσία
Μέγαρα
πριν 13 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Εμπορική εταιρεία αναζητά υπάλληλο για τη στελέχωση του λογιστηρίου.

Αρμοδιότητες :

  • Τιμολόγηση/Έκδοση παραστατικών διακίνησης
  • Τηλεφωνική λήψη και προώθηση παραγγελιών
  • Καταχώρηση Παγίων, Αγορών και δαπανών σε ERP (Soft1)
  • Συμφωνίες υπολοίπων και επικοινωνία με πελάτες/προμηθευτές
  • Καταχώρηση εισπράξεων/πληρωμών και συμφωνίες χρηματικών λογαριασμών
  • Ενημέρωση My Data
  • Συμμετοχή στην υποβολή δηλώσεων ΦΠΑ-ΙNTRASTAT

Προσόντα :

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Λογιστικής
  • Προϋπηρεσία σε διπλογραφικά βιβλία
  • Γνώσεις Soft1 και μισθοδοσίας θα θεωρηθούν extra
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (Προφορικά και γραπτά)
  • Γνώσεις MS Office

Προσωπικά Χαρακτηριστικά :

  • Εμπιστευτικότητα
  • Ακεραιότητα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάση προσόντων και προϋπηρεσίας
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
Μέγαρα