Για εργοδότες
Κωδ:log0424
Βοηθός Λογιστή
πριν 13 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Tο λογιστικό γραφείο ΤΑΧ & MORE στην περιοχή του Γέρακα Αττικής, ταχύτατα αναπτυσσόμενο στο πλαίσιο στελέχωσης του αναζητεί:

Βοηθό Λογιστή

Περιγραφή Θέσης :

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα καταχωρεί παραστατικά σε εταιρείες με απλογραφικά και διπλογραφικά βιβλία

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΙΕΚ ή ΤΕΙ Οικονομικής ή Λογιστικής κατεύθυνσης
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 6 μηνών  σε εργασίες που αφορούν την καταχώρηση παραστατικών
  • Καλή γνώση υπολογιστών κυρίως MS Excel και λογιστικών προγραμμάτων (Epsilonet)
  • Καλή γνώση Αγγλικών (επίπεδο Lower)
  • Διάθεση για συνεχή επιμόρφωση και εξέλιξη

Το γραφείο προσφέρει :

  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Σταθερή και μόνιμη συνεργασία με προοπτικές γρήγορης εξέλιξης.
  • Μισθός 800,00 € (καθαρά)
Γέρακας