Για εργοδότες
ΛΟΓΙΣΤΗΣ
Company logo - click to visit company page
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Λογιστικής ή παρόμοιο
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους
  • Τουλάχιστον 3 χρόνων προϋπηρεσία ως λογιστής σε οργανωμένο λογιστήριο με βιβλία Γ' κατηγορίας
  • Γνώση Προγραμμάτων ERP - SOFT1 επιθυμητό
  • Καλή γνώση χειρισμού MS Office (Word, Excel)
  • Υποχρεωτική γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικότητα, οργανωτικότητα και υπευθυνότητα

Αρμοδιότητες :

  • Καταχώρηση παραστατικών Β' & Γ' κατηγορίας βιβλίων σε μηχανογραφικό λογιστικό πρόγραμμα
  • Σύνταξη Οικονομικών καταστάσεων-ΓΕΜΗ
  • Απόδοση ΦΠΑ,VIES, ΦΜΥ και λοιποί φόροι
  • Διαχείριση και ενημέρωση της εφαρμογής Mydata
  • Επικοινωνία με τράπεζες, διενέργεια πληρωμών
  • Μισθοδοσία , ΕΡΓΑΝΗ Ι ,ΕΡΓΑΝΗ ΙΙ (ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ -ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΚΛΠ) (ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΧΡΟΝΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ-ΑΔΕΙΕΣ)Διεκπεραίωση διάφορων λογιστικών και διοικητικών θεμάτων
  • Διεκπεραίωση διάφορων λογιστικών και διοικητικών θεμάτων

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πακέτο αποδοχών βάσει προϋπηρεσίας & προσόντων
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Συνεχή υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Ιδιωτική ασφάλεια υγείας εργαζομένου

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα, στο e-mail: marketing@dekaz.gr

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν απόλυτα εμπιστευτικές.

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
ΛΟΓΙΣΤΗΣ
Βριλήσσια
Με μεγάλη εμπειρία