Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΗΣ / ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρεία MICROLINK με δραστηριότητα στην προμήθεια συστημάτων ασφαλείας, ζητά να προσλάβει Ατομο για στελέχωση του λογιστηρίου-τιμολόγηση.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Λήψη τηλεφωνικών κλήσεων πελατών, διαχείριση και δρομολόγηση
  • Τιμολόγηση -εντατική λιανική -ταμείο- χονδρική
  • Τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες
  • Διαχείριση και σύνταξη ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και επιστολών
  • Καταχώρηση στοιχείων αιτημάτων πελατών στις βάσεις δεδομένων της εταιρίας

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση - εμπειρία ERP ,SOFTONE 3 έτη συνεχούς τιμολόγησης .
  • Άριστη γνώση και εμπειρία στη χρήση του MS Office

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Ακεραιότητα
  • Εμπιστευτικότητα
  • Ομαδικότητα
  • Καλη εποικινωνια

Απολαβές και οφέλη:

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως των προσόντων και εμπειρίας ,6ΗΜΕΡΟ ,1300 ΚΑΘΑΡΑ

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους πατώντας το κουμπί Αποστολή Βιογραφικού.

Περιστέρι
πριν ένα μήνα
Με μεγάλη εμπειρία