Για εργοδότες
ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ-ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
101-250
Υπηρεσίες Logistics
πριν 6 μήνες
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Η Εταιρεία Στεφανίδης Group με έδρα την Ελευσίνα αναζητά βοηθό λογιστή - υπάλληλο μισθοδοσίας με σύμβαση πλήρους απασχόλησης αορίστου χρόνου.

Επιθυμητά  Προσόντα:

Πτυχίο ΑΕΙ – ΑΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης

Προϋπηρεσία  3 τουλάχιστον ετών σε αντίστοιχο ρόλο εντός οργανωμένου λογιστηρίου ή λογιστικού γραφείου.

Εμπειρία σε πλατφόρμες Taxisnet & Ergani.

Εμπειρία σε προγράμματα λογιστικής και μισθοδοσίας της Epsilon

Καλή γνώση MS Office.

Ομαδικό πνεύμα και δυνατότητα ανάπτυξης και διατήρησης συνεργασιών.

Οργανωτικές ικανότητες και τήρηση χρονοδιαγραμμάτων.

Αίσθημα ευθύνης και λογοδοσίας.

Κύριες Αρμοδιότητες:

Υπολογισμός μισθοδοσίας και τήρηση της εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας

Υποβολή φόρων και εισφορών σχετικών με τη μισθοδοσία

Διαχείριση του ΠΣ Εργάνη (προσλήψεις-αποχωρήσεις, ωράρια, συμβάσεις)

Ελευσίνα