Για εργοδότες
Λογίστρια/Λογιστής - Βοηθός Λογίστρια/Λογιστή
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 9 μήνες
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Ζητείται Λογιστής/ Βοηθός Λογιστή με γνώση μισθοδοσίας.

Αρμοδιότητες

  • Έκδοση μισθοδοσίας
  • Καταχώρηση απλογραφικών, διπλογραφικών
  • Υποβολές σε ΕΡΓΑΝΗ, ΑΑΔΕ, ΣΕΠΕ κλπ.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης, Δευτέρα - Παρασκευή 09:00 έως 17:00

Απαραίτητα Προσόντα:

. Πτυχιούχος ΤΕΙ ή ΑΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης

. Προϋπηρεσία  τουλάχιστον 1 έτους σε μηχανογραφημένο λογιστήριο εμπορικής επιχείρησης

. Πολύ καλή γνώση αγγλικών

. Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε περιβάλλον ERP συστήματος

. Δραστήρια και υπεύθυνη προσωπικότητα

. Επικοινωνιακές ικανότητες και πνεύμα ομαδικής εργασίας

. Ικανότητα επίτευξης αποτελεσμάτων με βάση τους στόχους της θέσης

. Οργάνωση της εργασίας και τήρηση των χρονοδιαγραμμάτων

. Πολύ καλός χειρισμός εφαρμογών MS Office

Αποστολή Βιογραφικών στο info@promitheasamke.gr

Αθήνα
Με μεγάλη εμπειρία