Για εργοδότες
Προϊστάμενος Βάρδιας Εργοστασίου
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

H Ελληνική Εταιρία ΣTAMOY, παράγει παραδοσιακά γαλακτοκομικά προϊόντα υψηλής ποιότητας από το 1964.

Με απόλυτο σεβασμό στην ελληνική παράδοση και με φρέσκο γάλα ημέρας, δημιουργεί και προσφέρει καθημερινά αγαπημένες και αυθεντικές γεύσεις.

Διαθέτει 23 γαλακτοπωλεία σε όλη την Αττική, με ολόφρεσκα γαλακτοκομικά προϊόντα όπως γάλα, γιαούρτι, επιδόρπια γάλακτος, βούτυρο, τυρί αλλά και παγωτό από πρόβειο γάλα και παραδοσιακά γλυκά.

Η Εταιρία ΣΤΑΜΟΥ αναπτύσσεται ταχύτατα και αναζητά να προσλάβει στο τμήμα Παραγωγής,

Προϊστάμενο Βάρδιας Εργοστασίου

Αρμοδιότητες

  • Εποπτεία γραμμών παραγωγής.
  • Διαχείριση προσωπικού βάρδιας και προγραμματισμός εργαζομένων  ανά βάρδια
  • Δημιουργία και εκτέλεση προγράμματος παραγωγής
  • Συμμετοχή στην βελτιστοποίηση των διεργασιών της παραγωγής
  • Καθημερινός έλεγχος απόδοσης γραμμών παραγωγής και δημιουργία αναφορών στο Διευθυντή Παραγωγής
  • Επιτήρηση και επαλήθευση των προδιαγραφών των παραγόμενων (ενδιάμεσων και τελικών) προϊόντων
  • Επίβλεψη τήρησης των συνταγών των προϊόντων

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο Ανώτατης Σχολής , Χημικού, Τεχνολόγου Τροφίμων, Γεωπόνου ή αντίστοιχη σχολή του εξωτερικού
  • Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε βιομηχανία τροφίμων
  • Δυνατότητα 6ημερης εργασίας σε βάρδιες (πρωινή - απογευματινή, εναλλάξ)
  • Γνώση Συστημάτων Διασφάλισης Ποιότητας
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Οργανωτική σκέψη και δυνατότητα διαχείρισης ομάδας και διαφορετικών projects

Η Eταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, αναλόγως εμπειρίας και προσόντων
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Ιδιωτική Ασφάλεια
Αχαρνές