Για εργοδότες
Οδηγός
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
101-250
Μη Κερδοσκοπικοί Οργανισμοί
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

 Κύρια καθήκοντα και βασικές αρμοδιότητες

  • Τηρεί σχολαστικά τον Κώδικα Οδικής Κυκλοφορίας και τους όρους για την ασφαλή μεταφορά παιδιών (σχολεία, φροντιστήρια, εκδηλώσεις, επισκεπτήρια, εκδρομές, διακοπές, ιατρικά ραντεβού)
  • Είναι υπεύθυνος για την καλή κατάσταση, συντήρηση και καθαριότητα των οχημάτων του χώρου
  • Παραλαβή / μεταφορά / παράδοση διαφόρων ειδών σε όλους τους χώρους του Οργανισμού (τροφοδοσία, ιματισμό κ.α)
  • Επιτόπια παρέμβαση με συνοδεία ειδικού προσωπικού
  • Ευέλικτο ωράριο

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων

  • Απαραίτητη άδεια οδήγησης Δ’ κατηγορίας
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Προϋπηρεσία ως οδηγός τουλάχιστον 3 έτη
  • Εμπειρία οδήγησης μεγάλων οχημάτων και χειρωνακτικής εργασίας
  • Επικοινωνιακός, οργανωτικός, έμπιστος σοβαρός & ευγενικός χαρακτήρας
  • Με υπευθυνότητα και αγάπη για τα παιδιά

Σημείωση:  Παρακαλούμε η ονομασία του συνημμένου αρχείου στο οποίο εσωκλείεται το βιογραφικό σας να είναι στην εξής μορφή: ΟΝΟΜΑ_ΕΠΩΝΥΜΟ_ΟΔΗΓΟΣ

Οι υποψήφιοι, οι οποίοι θα προκριθούν βάσει των δηλωθέντων προσόντων τους, θα χρειαστεί να προσκομίσουν τα δικαιολογητικά που υποστηρίζουν την υποψηφιότητά τους, καθώς και απόσπασμα ποινικού μητρώου.

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Οδηγός
Αθήνα
Με μεγάλη εμπειρία