Για εργοδότες
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Περιγραφή Θέσης

Εταιρεία παραγωγής & συσκευασίας τροφίμων, ενδιαφέρεται να προσλάβει για την κάλυψη μόνιμων αναγκών της, Υπεύθυνο Συντήρησης  ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού και  κτιριακών εγκαταστάσεων για το εργοστάσιο της στο Μαρκόπουλο  Αττικής.

Καθήκοντα θέσης

  • αποκατάσταση δυσλειτουργιών-βλαβών
  • άμεση συνεργασία με τους υπεύθυνους βάρδιας για την επίλυση τεχνικών θεμάτων
  • σχεδιασμός συντηρήσεων και αναγκών
  • διενέργεια προληπτικών και τακτικών συντηρήσεων-βελτιώσεων
  • υπεύθυνος καταγραφής τεχνικών επεμβάσεων και αναφορών

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ ή Τεχνικής σχολής (Ηλεκτρολόγων/Μηχανολόγων)
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον παραγωγής κατά προτίμηση στον τομέα των τροφίμων
  • Βασικές μηχανολογικές γνώσεις
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας. (Επιθυμητή όχι απαραίτητη).
  • Γνώσεις χρήση Η/Υ(Επιθυμητή όχι απαραίτητη)
  • Γνώση Συντήρησης κτιριακών εγκαταστάσεων
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Προσαρμοστικότητα, ευελιξία και ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές υποχρεώσεις

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών βάσει προσόντων και απόδοσης.
  • Σταθερό περιβάλλον εργασίας.
  • Προοπτικές εξέλιξης.
  • Συνεχή εκπαίδευση.
Μαρκόπουλο Μεσογαίας
πριν ένα χρόνο